Promocja Wielkanocna

Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.


Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalną promocję na meble klasyczne: jadalnie, sypialnie i wypoczynki. Promocja obejmuje wszystkie zamówienia złożone od 1 do 18 marca 2018r. Zapraszamy!

   Klasyczne Meble na Nowy Rok 2018

Klasyczne Meble na Nowy Rok 2018

 

Klasyka rządziła w 2017r i jak widać po współczesnych trendach w aranżacji pomieszczeń, wcale nie ma zamiaru go opuszczać w roku 2018, a każda profesjonalna firma produkująca meble szczyci się klasycznymi kolekcjami mebli. Firma Swarzędzkie Meble stworzyła wiele kolekcji utrzymanych w klasycznym klimacie, które z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wymagających. Może pochwalić się zestawem eleganckich mebli do salonu, sypialni i jadalni. Klasyka w meblach była, jest i będzie zawsze trendy, bo tak jak czerwona szminka czy „mała czarna” – klasyka to ponadczasowość. A czego oczekuje wielbiciel tradycji? Uniwersalnych rozwiązań, precyzyjnych wykończeń, trwałego materiału, z którego powstały meble. Odpowiedzią na takie zapotrzebowania są własnie klasyczne zestawy, które powstały z prawdziwego drewna.Tylko od 16 do 31 stycznia, można nabyć następujące kolekcje:

Ksawery, Oristano, Trevisso, Trevisso Bianco, Olbię, Cantu i Elegancję

 

z rabatem 12%

   TOTALNA WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

UWAGA większość zestawów jest już nie dostępna, proszę pytać sprzedawców o pozostałe, przecenione bryły!!!

JAK CO ROKU WYPRZEDAJEMY MEBLE Z EKSPOZYCJI

W WYPRZEDAŻY BIORA UDZIAŁ NASTEPUJACE KOLEKCJE:

ARON

KSAWERY

NOBLE

ISOLINO

ORISTANO

WIELE SOF I NAROŻNIKÓW

JEST TO JEDYNA OKAZJA ABY KUPIC MEBLE Z 30% UPUSTEM I OTRZYMAC JE JESZCZE PRZED ŚWIETAMI

© 2010 Swarzędzkie Meble   |   Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl